Sitemizde yer alan tüm yazılar, TEDAVİ veya başka bir amaç için kullanılamaz.

ONLİNE BESLENME DANIŞMANLIĞI

         Online beslenme danışmanlığı YURT DIŞINDA Almanya’da, Fransa’da ,İngiltere’de , Amerika’da dünyanın pek çok farklı yerinde , İstanbul dışındaki şehirlerimizde yaşan ,İstanbul’da olup gelme konusunda zorluk yaşan ve hatta sık sık iş seyahatlerine çıkan insülin dirençli , reaktif hipoglisemili , tip-2 diyabetli , kilo fazlası olan ve sağlıklı besin tüketimi seçimi yapmak isteyen kişiler uygun olan bir danışmanlık şeklidir . Ki en nihayetinde bahsini yaptıgımız sağlık durumları her nerede olursak olalım doğru besin seçim yapmamızı gerektiren ve her koşulda takip gerektiren
durumlardır.
         Bu yöntemde yine görüşmeler Uzman Diyetisyenlerimizin belirlediği periyotlarda sizinle birlikte karar verdiğiniz gün ve saate birebir gerçekleşecektir . Siz nerde iseniz rahat ve konuşa bilir bir ortamda olmanız yeterlidir . Seansımız sırasında Diyetisyenimizle sanki ofisimizdeymişsiniz gibi
haftalık anamnenizi alacak sizin göndermiş oldugunuz önceki hafta bilgilerinizi yine karşılıklı degerlendireceksiniz . Seans sonunda sizin için özel hazırlanmış menü planınız gönderilecektir .
      Bu seanslar sizin size hedeflenen kan şekeri değerlerinize , kilonuza ve yaşam kalitenizi düşüren semptomların son bulmasına kadar devam edecektir. Dünyanın neresinde olursanız olun kaliteli yaşam hakkınız gelin bunu birlikte yönetelim.

    Bizi yurt dışından +905337373544 numaralı tel den arayabilirsiniz.Yine Aynı numaradan yurt içinden 05337373544 tel den araya bilirsiniz.ve whatsApp araması için de kullana bilirsiniz .
Online görüşmelerde kullandığımız araçlar sizin en kolay kullandığınız olacaktır.
      Yurtdışındaki danışanlarımız için ; WhatsApp , Windows skype , Google Hangounts , iphone’larde Facetime , Samsung cihazlarda yine video görüşme ile yapmaktayız.
       Türkiye deki danışanlarımıza yine aynı proğramları kullanmakla birlikte telefonla daha ağırlıkta görüşme yapmaktayız.